סיורים ברומא

סיור מזרקות וכיכרות

מזרקות וכיכרות

למבקרים לראשונה ברומא, אך גם לחוזרים, סיור המזרקות וכיכרות יקח אתכם בין האתרים המפורסמים והיפים ביותר בעיר, ביניהם, אך לא רק, כיכר הטריטון, המדרגות הספרדיות, מזרקת טרווי ומקדש אדריאנוס.

כיכר האצטרובל בקריית הוותיקן בזמן סיור מוזיאון הוותיקן

מוזיאון הוותיקן והקפלה הסיסטינית

הסיור המומלץ למבקרים ברומא, רחב היקף, הסיור מתרכז במוזיאון הוותיקן, מבקר בקפלה הסיסטינית, וכולל גם ביקור בכנסיית סן פייטרו המפורסמת, שם גם נוכל להנות מפסל "הפייטה" של מיכאלאנג'לו ומסתיים בכיכר הוותיקן.

סיור רומא העתיקה - יובל להב

רומא העתיקה והרובע היהודי

כל הדרכים מובילות לרומא, וברומא העתיקה תוכלו ללמוד ולראות מדוע עיר זאת היתה המרכז של האימפריה, מבלי לפסוח על התצפיות מעל העיר העתיקה והקוליסאום העתיק. הסיור מסתיים ברובע היהודי והמלצות למסעדות הכשרות במקום.

סיור סגווי ברומא - עם יובל להב

סיור סגווי

לצעירים (מגיל 14) ומבוגרים כאחד, סיור סגווי יגלגל אתכם לכמה מהאתרים המרשימים ביותר בכל רומא, מזרקת טרווי והפנתיאון במרכז העיר, הקוליסאום והעיר העתיקה בסדרת תצפיות לאורך השדרה, וחזרה דרך כיכר ונציה המרשימה.

סיור קולינרי

סיור קולינרי (פרטי בלבד)

רומא כמו רומא נחשבת למרכז קולינרי עולמי, וכמובן שלא נוכל לפסוח על התחום, הסיור הקולינרי שלנו יקח אתכם בין בתי הקפה והמאפיות של אזור קמפו די פיורי, שוק האוכל, נקניקים וסופלי, וכמובן גלידה בטעמים מיוחדים ומתוקים של הסבתא.

סיורי ספורט ברומא

סיורי ספורט (פרטי בלבד)

חלמתם על סקי באיטליה ולא רציתם להרחיק עד הדולומיטים? רציתם לצלול בחו"ל אבל לא להרחיק עד אוסטרליה? רציתם לרכב, לרוץ ולשחות באווירה שונה? אולי קורס מרוכז בגלישת עפיפון? עם רומא מיה תוכלו לעשות את כל אלו.

הזמנת סיור: