סיורים

למבקרים ברומא ואיטליה צפויה חוויה ייחודית שניתן לחוות רק כאן, בערש התרבות של תקופת הרנסאנס, בתנופת הבניה של תקופת הבארוק, בהיסטוריה רווית המלחמות של הקיסרים העתיקים, בין המוזיאונים הרבים, האתרים העתיקים ומסלולי הליכה מרגשים לאורך היסטוריה שאין שניה לה.

כיכר האצטרובל בקריית הוותיקן בזמן סיור מוזיאון הוותיקן

מוזיאון הוותיקן והקפלה הסיסטינית

הסיור המומלץ למבקרים ברומא, רחב היקף, הסיור מתרכז במוזיאון, בקפלה הסיסטינית ובאגפים השונים וההיסטוריים במוזיאון (אגף השטיחים, המפות, הכיכר המתומנת ועוד). עקב מגבלות הקורונה, אין אפשרות לבקר בבזיליקת סן פייטרו לאחר ביקור במוזיאון.

סיור מזרקות וכיכרות

מזרקות וכיכרות

למבקרים לראשונה ברומא, אך גם לחוזרים, סיור המזרקות וכיכרות ייקח אתכם בין האתרים המפורסמים והיפים ביותר בעיר, ביניהם, אך לא רק, מזרקת הטריטון, המדרגות הספרדיות, מזרקת טרווי ומקדש אדריאנוס.

סיור רומא העתיקה - יובל להב

רומא העתיקה והרובע היהודי

כל הדרכים מובילות לרומא, וברומא העתיקה תוכלו ללמוד ולראות מדוע עיר זאת הייתה המרכז של האימפריה, מבלי לפסוח על התצפיות מעל העיר העתיקה והקוליסאום העתיק. הסיור מסתיים ברובע היהודי והמלצות למסעדות הכשרות במקום.

סיור קורקינט חשמלי

לצעירים (מגיל 14) ומבוגרים כאחד, סיור קורקינט יגלגל אתכם לכמה מהאתרים המרשימים ביותר בכל רומא, מזרקת טרווי והפנתאון במרכז העיר, הקולוסיאום והעיר העתיקה בסדרת תצפיות לאורך השדרה, וחזרה דרך כיכר ונציה המרשימה ו-ויה דל קורסו.

סיור ברכב גולף (קולנועית)

מגיעים לרומא ואין כוח ללכת? רוצים לראות כמה שיותר מהעיר ביום אחד? אין כמו סיור ברכב גולף (קולנועית) בכדי להכיר את העיר והאתרים שלה מהנוחות של המושב (אך שימו לב שהליכה קצרה מהרכב לאתרים מחייבת אם רוצים להכיר מקרוב).

סיור קסטלי רומאני

סיור קסטלי רומאני

סיור קבוצתי או פרטי ברכב מרצדס מפנק בין העיירות היפות והעתיקות מסביב לרומא, הכולל עצירת בפרסקטי, קסטל גנדולפו (בית הקיץ של האפיפיור) והעירה נמי, עם נופים המשקיפים לאגם אלבנו ואגם נמי, עם אפשרות לעצירה בהאוטלט המפורסם לקניות.

סיור מזרקות וכיכרות

סיור חוף ברומא (נמל צ'יוויטווקיה)

סיור הכולל הסעה פרטית הלוך וחזור מנמל צ'יוויטווקיה, ויקח אתכם בין האתרים המפורסמים והיפים ביותר בעיר, ביניהם, אך לא רק, מזרקת הטריטון, המדרגות הספרדיות, מזרקת טרווי ומקדש אדריאנוס. הסיור כולל זמן חופשי לאחר הסיור הרגלי.

סיור קולינרי

סיור קולינרי

רומא כמו רומא נחשבת למרכז קולינרי עולמי, וכמובן שלא נוכל לפסוח על התחום, הסיור הקולינרי שלנו יקח אתכם בין בתי הקפה והמאפיות של אזור קמפו די פיורי, שוק האוכל, נקניקים וסופלי, וכמובן גלידה בטעמים מיוחדים ומתוקים של הסבתא.

סיורי ספורט ברומא

סיורי ספורט (פרטי בלבד)

חלמתם על סקי באיטליה ולא רציתם להרחיק עד הדולומיטים? רציתם לצלול בחו"ל אבל לא להרחיק עד אוסטרליה? רציתם לרכב, לרוץ ולשחות באווירה שונה? אולי קורס מרוכז בגלישת עפיפון? עם רומא מיה תוכלו לעשות את כל אלו.

הזמנת סיור: