סיורים

למבקרים ברומא ואיטליה צפויה חוויה ייחודית שניתן לחוות רק כאן, בערש התרבות של תקופת הרנסאנס, בתנופת הבניה של תקופת הבארוק, בהיסטוריה רווית המלחמות של הקיסרים העתיקים, בין המוזיאונים הרבים, האתרים העתיקים ומסלולי הליכה מרגשים לאורך היסטוריה שאין שניה לה.

כיכר האצטרובל בקריית הוותיקן בזמן סיור מוזיאון הוותיקן

סיור מוזיאון הוותיקן והקפלה הסיסטינית

הסיור המומלץ למבקרים ברומא, רחב היקף, הסיור מתרכז במוזיאון, בקפלה הסיסטינית ובאגפים השונים וההיסטוריים במוזיאון (אגף השטיחים, המפות, הכיכר המתומנת ועוד). עקב מגבלות הקורונה, אין אפשרות לבקר בבזיליקת סן פייטרו לאחר ביקור במוזיאון.

סיור מזרקות וכיכרות

למבקרים לראשונה ברומא, אך גם לחוזרים, סיור המזרקות וכיכרות ייקח אתכם בין האתרים המפורסמים והיפים ביותר בעיר, ביניהם, אך לא רק, המדרגות הספרדיות, מזרקת טרווי, מקדש אדריאנוס, הפנתאון, כיכר נבונה ועוד.

סיור רומא העתיקה - יובל להב

סיור רומא העתיקה והרובע היהודי

כל הדרכים מובילות לרומא, וברומא העתיקה תוכלו ללמוד ולראות מדוע עיר זאת הייתה המרכז של האימפריה, מבלי לפסוח על התצפיות מעל העיר העתיקה והקוליסאום העתיק. הסיור מסתיים ברובע היהודי והמלצות למסעדות הכשרות במקום.

הקולוסיאום

סיור הקולוסאום והפורום (פרטי בלבד)

כמעט ואין מי שאינו מכיר את אחד הסמלים של רומא, הקולוסיאום המפורסם והפורום הרומאי! אם סיור עומק המתרכז בקולוסיאום והפורום זה מה שחיפשתם, אתם במקום הנכון. נוכל לקחת אתכם למסע בזמן בשני האתרים המפורסמים ביותר בעולם, מרכז התרבות וההיסטוריה של האימפריה הרומית.

סיור ברכב גולף (קלנועית, פרטי בלבד)

מגיעים לרומא ואין כוח ללכת? רוצים לראות כמה שיותר מהעיר ביום אחד? אין כמו סיור ברכב גולף (קלנועית) בכדי להכיר את העיר והאתרים שלה מהנוחות של המושב (אך שימו לב שהליכה קצרה מהרכב לאתרים מחייבת אם רוצים להכיר מקרוב).

סיור סגווי ברומא - עם יובל להב

סיור סגווי \ קורקינט חשמלי

לצעירים (מגיל 15) ומבוגרים כאחד, סיור סגווי או קורקינט חשמלי יגלגל אתכם לכמה מהאתרים המרשימים ביותר בכל רומא, מזרקת טרווי והפנתאון במרכז העיר, הקולוסיאום והעיר העתיקה בסדרת תצפיות לאורך השדרה, וחזרה דרך כיכר ונציה המרשימה ו-ויה דל קורסו.

סיור קסטלי רומאני

סיור קסטלי רומאני (פרטי בלבד)

סיור פרטי בין העיירות היפות והעתיקות מסביב לרומא, הכולל עצירת בפרסקטי, קסטל גנדולפו (בית הקיץ של האפיפיור) והעירה נמי, עם נופים המשקיפים לאגם אלבנו ואגם נמי, עם אפשרות לעצירה באאוטלט המפורסם לקניות.

סיור קולינרי

סיור קולינרי

רומא כמו רומא נחשבת למרכז קולינרי עולמי, וכמובן שלא נוכל לפסוח על התחום, הסיור הקולינרי שלנו יקח אתכם בין בתי הקפה והמאפיות של אזור קמפו די פיורי, שוק האוכל, נקניקים וסופלי, וכמובן גלידה בטעמים מיוחדים ומתוקים של הסבתא.

סיורי ספורט ברומא

סיורי ספורט (פרטי בלבד)

חלמתם על סקי באיטליה ולא רציתם להרחיק עד הדולומיטים? רציתם לצלול בחו"ל אבל לא להרחיק עד אוסטרליה? רציתם לרכב, לרוץ ולשחות באווירה שונה? אולי קורס מרוכז בגלישת עפיפון? עם רומא מיה תוכלו לעשות את כל אלו.

סיור חוף ברומא (נמל צ'יוויטווקיה, פרטי בלבד)

סיור הכולל הסעה פרטית הלוך וחזור מנמל צ'יוויטווקיה (או ללא הסעה, בהגעה עצמית לעיר), ייקח אתכם בין האתרים המפורסמים והיפים ביותר בעיר, ביניהם, אך לא רק, מזרקת הטריטון, המדרגות הספרדיות, מזרקת טרווי ומקדש אדריאנוס. הסיור כולל זמן חופשי לאחר הסיור הרגלי. יש אפשרות להזמין סיור באזור רומא העתיקה ובקולוסיאום (עם או בלי כניסה לאתרים), סיור פנורמי בעגלת גולף ואפילו סיור בוותיקן במידה ותרצו חוויה שונה מאשר סיור במרכז העיר.

הזמנת סיור: