סיורים ברומא ואיטליה גיבוי

למבקרים ברומא ואיטליה צפויה חוויה ייחודית שניתן לחוות רק כאן, בערש התרבות של תקופת הרנסאנס, בתנופת הבניה של תקופת הבארוק, בהיסטוריה רווית המלחמות של הקיסרים העתיקים, בין המוזיאונים הרבים, האתרים העתיקים ומסלולי הליכה מרגשים לאורך היסטוריה שאין שניה לה.

כיכר האצטרובל בקריית הוותיקן בזמן סיור מוזיאון הוותיקן

מוזיאון הוותיקן והקפלה הסיסטינית

הסיור המומלץ למבקרים ברומא, רחב היקף, הסיור מתרכז במוזיאון הוותיקן, מבקר בקפלה הסיסטינית, וכולל גם ביקור בכנסיית סן פייטרו המפורסמת, שם גם נוכל ליהנות מפסל "פייטה" של מיכלאנג'לו, ומסתיים בכיכר הוותיקן.

סיור מזרקות וכיכרות

מזרקות וכיכרות

למבקרים לראשונה ברומא, אך גם לחוזרים, סיור המזרקות וכיכרות ייקח אתכם בין האתרים המפורסמים והיפים ביותר בעיר, ביניהם, אך לא רק, מזרקת הטריטון, המדרגות הספרדיות, מזרקת טרווי ומקדש אדריאנוס.

סיור רומא העתיקה - יובל להב

רומא העתיקה והרובע היהודי

כל הדרכים מובילות לרומא, וברומא העתיקה תוכלו ללמוד ולראות מדוע עיר זאת הייתה המרכז של האימפריה, מבלי לפסוח על התצפיות מעל העיר העתיקה והקוליסאום העתיק. הסיור מסתיים ברובע היהודי והמלצות למסעדות הכשרות במקום.

סיור סגווי ברומא - עם יובל להב

סיור סגווי

לצעירים (מגיל 14) ומבוגרים כאחד, סיור סגווי יגלגל אתכם לכמה מהאתרים המרשימים ביותר בכל רומא, מזרקת טרווי והפנתיאון במרכז העיר, הקוליסאום והעיר העתיקה בסדרת תצפיות לאורך השדרה, וחזרה דרך כיכר ונציה המרשימה.

סיור קולינרי

סיור קולינרי (פרטי בלבד)

רומא כמו רומא נחשבת למרכז קולינרי עולמי, וכמובן שלא נוכל לפסוח על התחום, הסיור הקולינרי שלנו יקח אתכם בין בתי הקפה והמאפיות של אזור קמפו די פיורי, שוק האוכל, נקניקים וסופלי, וכמובן גלידה בטעמים מיוחדים ומתוקים של הסבתא.

סיורי ספורט ברומא

סיורי ספורט (פרטי בלבד)

חלמתם על סקי באיטליה ולא רציתם להרחיק עד הדולומיטים? רציתם לצלול בחו"ל אבל לא להרחיק עד אוסטרליה? רציתם לרכב, לרוץ ולשחות באווירה שונה? אולי קורס מרוכז בגלישת עפיפון? עם רומא מיה תוכלו לעשות את כל אלו.

סיור ונציה קלאסי

ונציה הקלאסית - סיור פרטי

הסיור יתחיל בלובי של המלון שלכם, משם נלך לשוק של ונציה. נריח דגים ונראה פירות אקזוטיים, נעבור דרך סמטה שנראית לקוחה מסרט, נמצא בית קפה חבוי בו קולים קפה עד היום, מהגשר של ריאלטו לפיאצה סן מרקו.

ונציה בהרחבה - סיור פרטי

מסלולינו יתחיל בפיאצה סאן מרקו, נלמד מי היה הדוצ'ה ומה היה תפקידו ברפובליקה של ונציה. משם לכנסיה ריקה מאדם ונלמד על זרמים בנצרות ועל איך בונים כנסיה בונציה. הגשר של ריאלטו, בית ספר עתיק לאמנים ונציאנים ועוד!

סיור מילאנו הקלאסית

מילאנו הקלאסית

הדואומו של מילאנו, הכנסייה הרביעית בגודלה בעולם ,בית המלוכה, גלריה ויטוריו עמנואלה וו, פיאצה לה סקלה. כנסיית סנטה מריה בסאן סאטירו. הסיור כולל את רחוב הרהיטים והתאורה ואת רחובות האופנה האקסלוסיביים, כי מילאנו היא בירת האופנה והעיצוב.

סיור מילאנו לאדריכלים

מילאנו לאדריכלים

Porta Nuova-Garibaldi הוא אחד מהפרויקטים האורבניים והאדריכליים הגדולים והמרשימים באירופה של השנים האחרונות. מדובר בשטח של 500 דונמים לערך שבעבר הווה את אזור המחסנים של הרכבת הישנה ועמד במשך שנים רבות, 1964 עד 2004, מוזנח ונטוש.

סיור מילאנו סיטי לייף

מילאנו סיטי לייף

מה שהיה פעם גני התערוכה הישנים - הפיירה שהועברה לרו, הוא מתחם של כ400 דונמים שנהרס ונבנה מחדש (בנייתו עדיין לא הסתיימה לחלוטין) בפרויקט החדש ניתן לראות מבנים שתוכננו על ידי אדריכלי העל שזכו בפרויקט והם: זרה חדיד, ארטה איסוזקי ודניאל ליבסקינד.

סיור מזרקות וכיכרות

סיור חוף ברומא (נמל צ'יוויטווקיה)

סיור הכולל הסעה פרטית הלוך וחזור מנמל צ'יוויטווקיה, ויקח אתכם בין האתרים המפורסמים והיפים ביותר בעיר, ביניהם, אך לא רק, כיכר הטריטון, המדרגות הספרדיות, מזרקת טרווי ומקדש אדריאנוס. הסיור כולל זמן חופשי לאחר הסיור הרגלי.